SEASON 1 - Synopsis

Star-Crossed ♦ Synopsis ♦ 1x13 Passion Lends Them Power

17. května 2014 v 14:38 | blair.

Poté, co je Roman (Matt Lanter) vážně zraněn, Emery (Aimee Teegarden) se obrátí na nečekanou pomoc. Mezitím, Grayson (Grey Damon), Drake (Greg Finley), Sophia (Brina Palencia) a Lukas (Titus Makin Jr.) musí rychle najít Suvek, dříve, než jej Tragové aktivují. Nicméně Vega (hostující hvězda Merle Dandridge) je krok před nimia a vyráží pro Suvek pomocí Marti Gras průvodu. Teri (Chelsea Gilligan) je šokována, když zaslechne Vegu, jak mluví o smrti jejích přátel. Gloria zjistí tajemství Taylor (Natalie Hall) a sdílí jedno ze svých vlastních.

Star-Crossed ♦ Synopsis ♦ 1x12 This Trick May Chance to Scathe You

17. května 2014 v 14:26 | blair.

Poté co Roman (Matt Lanter) a Drake (Greg Finley) zjistí, že Tragové postavili bombu jménem Suvek, uvědomují si, že potřebují pomoct. Obrátí se na někoho nečekaného - Graysona (Grey Damon). Emery (Aimee Teegarden) požádá Sophii (Brina Palencia) a Lukase (Titus Makin Jr.), aby jí pomohli propašovat Suvek ven ze sektoru, což je samozřejmě vystaví velkému nebezpečí. Mezitím, Teri (Chelsea Gilligan) pokračuje na její misi.

Star-Crossed ♦ Synopsis ♦ 1x11 Give Me a Torch

17. května 2014 v 12:59 | blair.

Sophia (Brina Palencia) má podezření, že Taylor (Natalie Hall) je těhotná s Drakeem (Greg Finley). Sophia říká Emery (Aimee Teegarden) o dvou výzkumech o atrianském těhotenství. Vartan (hostující hvězda Marcus Hester) narazí na tyto informace a mylně se domnívá, že Emery je těhotná a tak jí unese. Vega (hostující hvězda Merle Dandridge) dává Teri úkol, aby našla klíč Iksen, který potřebují k dokončení Suvek. Mezitím, Roman (Matt Lanter) a Castor (hostující hvězda Johnathan Schreach) svědčí před Hwatab o dni, kdy kosmická loď havarovala. Také Eric (hostující hvězda Jesse Luken) sdílí krásný okamžik s Julií (Malese Jow).

Star-Crossed ♦ Synopsis ♦ 1x10 What Storm Is This That Blows So

17. května 2014 v 12:58 | blair.

Město náhled zasáhne hurikán a všichni jsou uvězněni ve škole. Teri (Chelsea Gilligan) zdroguje Romana (Matt Lanter), což z něj udělá velmi paranoidního a rozzlobeného. Jako zdrogovaný řekne pár hodně zranitelných věcí Emery (Aimee Teegarden), které ovlivní jejich vztah. Taylor (Natalie Hall) přesvědčí Drakea (Greg Finley), že by měli jít před veřejnost jako pár. Nicméně, když Grayson (Grey Damon) zaslechne o tomto páru, vydírá Drakea, aby se rozešel s Taylor. Mezitím se Julia (Malese Jow) obrací pro pomoc k Emery, poté, co ji ohrožuje Eva (hostující hvězda Stephanie Jacobson).

Star-Crossed ♦ Synopsis ♦ 1x09 Some Consequence Yet Hanging in the Stars

17. května 2014 v 12:54 | blair.

Roman (Matt Lanter) se dohaduje s Emery (Aimee Teegarden) o tom, zda může věřit svému strýci Castorovi (hostující hvězda Johnathon Schaech). Nicméně, když se Roman zeptá svého strýce na den, kdy ztroskotala vesmírná loď, Castorova je daleko od toho, co očekává. Mezitím si Grayson (Grey Damon) snaží vzpomenout, co se stalo tu noc, kdy omdlel a Taylor (Natalie Hall) pořádá "meteor showe" párty, aby strávila více času s Drakeem (Greg Finley). Stále nemůže popřít své pocity k Romanovi, Teri (Chelsea Gilligan) udělá rozhodnutí, které jí staví vážnému nebezpečí.

Star-Crossed ♦ Synopsis ♦ 1x08 An Old Accustom'd Feast

17. května 2014 v 12:52 | blair.

Roman (Matt Lanter) pozve Emery (Aimee Teegarden) dovnitř sektoru na oslavu Dinaskyu, Atrianský svátek, který rodina oslavuje. Emery žádá Sophii (Brina Palencia) o rady, jak udělat dojem na jejich matku (hostující hvězda Susan Walters Ashby). Vega (hostující hvězda Merle Dandridge) říká Drakeovi (Greg Finley), že se Zoeiným zmizením, se stává novým tajným agentem, což znamená, že bude opouštět město a nechá si odstranit jeho znamení. Když jde Roman za Vegou, a žádá ji, aby přehodnotila poslání Drakea pryč, nabídne mu cestu ven. Mezitím Eva (hostující hvězda Stephanie Jacobson) přistoupí k Julii (Malese Jow) s nabídkou. Když Julie odmítne, Eva bere svoji misi na nebezpečné místo. Konečně, Grayson (Grey Damon) konfrontuje Emery o jejích pocitech k Romanovi.

Star-Crossed ♦ Synopsis ♦ 1x07 To Seek a Foe

17. května 2014 v 12:48 | blair.

Grayson (Grey Damon) nadále usiluje o útěchu u Emery (Aimee Teegarden) po incidentu s jeho matkou. Pocit viny za každou část, Emery říká Julii (Malese Jow), že bude Graysona podporovat v těchto časech s jeho rodinou, čím se její vztah s Romanem (Matt Lanter) dostane do pořadí. Zoe (hostující hvězda Dora Madison Burge) nachystá past na Taylor (Natalie Hall) pomocí černého Cyperu, ale Lukas (Titus Jr. Makin) je ten, který je převezen do nemocnice. Když si Roman uvědomí, že černý Cyper je nebezpečný, on a Drake (Greg Finley) se snaží najít lék na smrtící jed předtím, než zabije Lukase. Mezitím se Eva (hostující hvězda Stephanie Jacobson) dostává blíže pravdě o Juliiném zotavení.

Star-Crossed ♦ Synopsis ♦ 1x06 Stabbed With A White Wench's Black Eye

17. května 2014 v 12:36 | blair.

Když je Emery (Aimee Teegarden) konfrontována bulvárním fotografem (hostující hvězda Jabari Thomas) ve videu kde mluví o Cyperu, žádá Julii (Malese Jow), aby jí pomohla pro něj najít náhradní příběh. Mezitím Drake (Greg Finley) říká Romanovi (Matt Lanter) o tom, že Graysonovi rodiče jsou vůdci Red Hawks. Když Graysonovi rodiče uspořádají velký charitativní bál v jejich domě, Drake dělá plány jít na žádost Vegy, provést důležité poslání. Roman jde na párty, aby se ujistil, že se Drake nedostane do potíží, ale chytil ho ve správný čas únosu.

Star-Crossed ♦ Synopsis ♦ 1x05 Dreamers Often Lie

17. května 2014 v 12:34 | blair.

Když Gloria (hostující hvězda Victoria Platt) řekne Atrianské sedmičce, že mají povoleno strávit nějaký čas mimo sektor, Roman to vidí jako příležitost k dalšímu vyšetřování otcovi záhadné minulosti a činí ohromující objev. Emery (Aimee Teegarden) a Grayson (Grey Damon) jdou na rande, ale jejich noc je v troskách poté, co Eric (hostující hvězda Jesse Luken) požaduje Graysona o jeho pomoc, jinak bude ve velkém nebezpečí. Drake (Greg Finley) chybuje s Taylor (Natalie Hall) pro tajné Tragy a Lukas (Titus Jr. Makin) se snaží sblížit s Sophií (Brina Palencia). Mezitím Teri (Chelsea Gillian) se snaží Drakeovi převzít misi.

Star-Crossed ♦ Synopsis ♦ 1x04 And Left No Friendly Drop

17. května 2014 v 12:29 | blair.

Roman je vzteky bez sebe, když stráže obrátí dům jeho rodiny vzhůru nohama při hledání nějaké technologie. Nicméně je překvapen, když mu jeho matka (Susan Walters) ukáže tajný telefon schovaný ve věcech jeho otce. Roman vezme mobil do školy v naději, že ho dekoduje a zjistí, jaké tajemství jeho otec měl. Roman požádá Julii (Malese Jow) aby mu představila Lukase (Titus Makin, Jr.), který je považován za technologického génia. Emery (Aimee Teegarden) se všime Romanovy blízkosti k Julii, ale od té doby, co Julie slíbila, že neprozradí Romanovo tajemství je nucena Emery něříkat celou pravdu a to poškozuje jejich tajemství. Grayson (Grey Damon) požádá Emery, aby mu odpustila ten incident v sektoru, ale ona si není jistá tím, zda-li mu může věřit.

Star-Crossed ♦ Synopsis ♦ 1x03 Our Toil Shall Strive To Mend

17. května 2014 v 12:26 | blair.

Je desaté výročí "Dne příchodu" a město se připravuje na vzpomínkový ceremoniál pro padlé vojáky. Gloria (Victoria Platt) vybere malou skupinku lidských teenagerů , kteří ztráví nějaký čas v sektoru a vyzkouší si, jaké to je být Atrianem.Navíc, Gloria požádá Emery (Aimee Teegarden) aby natočila jejich společnou interakci. Zatímco Grayson (Grey Damon) se nabídne, že s projektem pomůže, Roman (Matt Lanter) důrazně protestuje proti romu, aby byla Emery v sektoru. Ipřes Romanovu starost o její bezpečí se Emery rozhodne do tohoto projektu vztoupit. A zatímco je Sophia (Brina Palencia) je nadšená z toho, že vsem ukáže její život, Terimu (Chelsea Gilligan) a Drakeovi (Greg Finley) rvadí tohle vniknutí lidí na jijích půdu, a na úkor lidí se pobaví.Ale po tom, co je Drake unesen, je velmi překvapen, kdo za jeho úosem stojí.

Star-Crossed ♦ Synopsis ♦ 1x02 These Violent Delights Have Violent Ends

17. května 2014 v 12:20 | blair.

Emery (Aimee Teegarden) se snaží mluvit s Romanem (Matt Lanter) po velké tragédii, která se stala v sektoru (Emeryin otec zastřelil Romanova otce). Roman společně se svojí sestrou, Sophiou (Brina Palencia), připravují pro svého zesnulého otce pohřeb. Roman je překvapený a má podezření na svého strýce Castora (hostující hvězda Johnathon Schaech), který se znenadání objeví v sektoru a nabídne pomoc rodině s přípravami na pohřeb. Unavená Emery se snaží s Romanem mluvit, ale on se utápí ve své bolesti a trpí. Emery se tedy obrací na Graysona (Grey Damon) a začíná se s ním sbližovat. Ve městě se pořádá veliký tradiční karneval na který nejdříve Atriani mají vstup zakázán, ale po proslovu Emery mají povoleno se akce zúčastnit. Mezitím Roman řeší záležitosti co se týčou jeho otce a zjišťuje, že skupina Trags, která chce ovládnout Zemi, se chce pomstít za smrt Romanova otce a tak chtějí zabít Emery a její rodinu. Proto se vydává na karneval aby Emery ochránil. Na karnevalu unesou i Drakea (Greg Finley), který se snažil utéct, ale poté po zásahu Graysona a Emery ho pustí.

Star-Crossed ♦ Synopsis ♦ 1x01 Pilot

17. května 2014 v 12:17 | blair.

Když bylo Emery Whitehill (Aimee Teegarden)6 let, v jejím městě ztroskotala mimozemská loď a tehdy potkala Romana (Matt Lanter), šesti letého Atrianského chlapce, který u ní nalezl útočiště před státními úřady.Po 10 letech se ti dva setkají , když jsou Atriani podrobeni životu na střední škole, čímž se zkoumá , jestli mohou lidé a Atriani spolupracovat. Jak Emery tak i Roman jsou překvapeni malomyslností svých komunit. Romanova sestra, Sophia (Brina Palencia),je nadšená z myšlenky, že si najde nové přátelé, ale další Atriané, Teri (Chelsea Gilligan,) a Drake (Greg Finley), otevřeně nesnáší všechny lidi. Lidští studenti se drží před cizinci na pozoru a to obzvlášť včelí královna školy Taylor (Natalie Hall). Dobrosrdečný Grayson (Grey Damon,)je zamilovanýdo Emery, ale má tajemství, které je hrozbou pro jejich vztah. Pouze 2 kamarádi Emery - Julia (Malese Jow) a Lukas (Titus Makin, Jr.), jsou schopni přijmout Atriany do své společnosti.
 
 

Reklama