Past layouts

Gallery layouts #01

3. července 2014 v 21:20 | blair.

♦ Od: 23.06.2014
♦ Do: ???
♦ Výrobce: Jacque.Biebs♥
♦ Fotky: Photoshoot n.01 (2013)

Tak a ještě přidávám náhled layoutu na galerii! Tento layout je na galerii popravdě nastaven už opravdu dlouho, ale jsem ráda, že jsem to měla dřív než na blogu, protože se s tím teď nemusím zabývat :D. Tento layout vytvořila úžasná grafička blogu MisfitsArt, za který opravdu děkuji! Naprosto se povedl a vím, že to bylo trošku problémové taky, ale i tak se moc povedl!:) Určitě na galerii bude dlouho, tam rozhodně nemám v plánu měnit layouty nějak často.

Blog layouts #01

3. července 2014 v 18:57 | blair.

♦ Od: 23.06.2014
♦ Do: ???
♦ Výrobce: Zee

První layout tohoto blogu. Ano trvalo to opravdu dlouho, než se dokončitl a celkově, než se dokončilo menu atd. Ale přeci jenom bych řekla, že to za to čekání stálo. Já jsem si alespoň od blogu odpočinula, nabrala energii na přidávání a zase se na to těším o mnohem víc! Tento layout je opravdu hodně pestrý, co se týče barev, ale mně to popravdě vůbec nevadí! Je léto a já jsem opravdu ráda, že se tam vešly jak studené tak teplé barvy! Moc se mi líbí, stejně jako menu. Za obrázky v něm děkuji Em.:) A za layout taktéž děkuji Zee. Jak se líbí vám?

PS: Od zítřka už čekejte na blogu novinky! Ano je tomu tak, zítra přidám novinky a pokud ne novinky, tak se aspoň pokusím dopřidat nějaké zajímavosti, co byste měli vědět!
 
 

Reklama