Červenec 2014

KONEC

20. července 2014 v 18:56 | blair.
Je mi líto, že to musím napsat, ale nutit se nebudu. Bohužel, na dovolené jsem se tak na blog těšila a přiznám se, že jsem přemýšlela o blogu o Arianě...ale když jsem se vrátila domů, zjistila jsem, že mě baví se na pc koukat jenom na YT videa, být na FB atd....ale být na blogu? Ne...projíždět ostatní blogy? Ne...nebaví mě to..ani blog o Ari už nechci vlastně teď o nikom. Zřejmě na blogu končím, ale ráda bych si udělala osobní. Jeden už mám, ale ten je na blogspotu a možná budu radši na blogu, protože ten blogspot je něco jiného a nemám tam vás ostatní. No jsem ráda, že jste tady se mnou byli aspoň tu chvilku. Malese můžete sledovat na tumblr, nebo na twitteru, Instagramu a dozvíte se všechno sami. Loučím se s vámi, mám vás moc ráda. Jinak na asku mě asi najdete odpovídám, ale už mě to tam taky moc nebaví. Kdo by na mě chtěl skype dávám. Tak ahoj ♥!

Miss Movin' On

Hiatus - DOVOLENÁ / 7.7. - 17.7.

6. července 2014 v 20:00 | blair. |  MaleseJow.blog.cz

Je mi hrozně líto, že hned takhle na začátek blogu, musím dát hiatus, ale zároveň se vlastně už tak měsíc až dva netěším na nic jiného než na dovolenou!:D Odlítáme tedy zítra (já to beru jako dneska) ráno a to konkrétně ve 4:45. Na letišti máme být ale o dvě hodiny dříve, však to znáte (doufám:D). Dneska jsme teda balili a už se připravovali. Já se opravdu nemůžu dočkat, letíme na Kypr, kde budeme až do 17.července. Víte, já se už těším na tu vodu, pohodičku, bary a celkově na tu letní pohodu, protože to fakt miluju! Jinak doufám, že si prázdniny užíváte, já jsem první týden byla doma, byla s pár kamarádkama venku a nebo nakupovala (a že bylo co nakupovat!:D). Snad to tady beze mě přežijete a je mi to líto, že vám nebudu moci přinášet novinky o Malese:(. Ale až se vrátím, tak vše dopřidám (pokud se něco objeví, u Malese nikdy nevíte ;D). Takže si to tady teda užijte, pokud někdo jedete nebo jste už byl na dovče, tak napiště kde atd. a určitě mě zahlťte informace!:D Určitě tam bude přístup k internetu a je dost možné, že budu informovat na asku, protože to tam beru trošku, jako svůj deníček ;D. Takže určitě tam mě možná najdete. Níže najdete odkaz. To je všechno a užívejte prázdni. Ahoj!:)

Ask.fmsignatury by: Andie

Malese will be in Brazil!

6. července 2014 v 12:24 | blair. |  News

Mám pro vás naprosto úžasnou zprávu! Malese se chystá v srpnu do Brazílie! Sama o tom napsala na Twitter + o tom psalo už pár zahraničních stránek. Bude to Malesina premiéra, protože Brazílii ještě nikdy nenavštívila, takže se pochopitelně těší stejně, jako její fanoušci. V Brazílii navíc dokonce vystoupí, takže se můžeme těšit na další fotografie a videa! Další takovou menší informací je, že se do Brazílie nepodívá sama, ale opět se tam objeví se svým úžasným miláčkem, Austinem Charlesem. Vstupenky už jsou k zakoupení a fanoušci si tak už určitě svoje místečka kupují. Níže najdete tweet od Malese + officiální plakát k její návštěvě.

překlad: Srpne přijď co nejdřív! Nejen, že jedu do Brazílie poprvé..ale chystám se samozřejmě vystoupit!

imagebam.com
Gallery Link > Miscellaneous > Other photos (01x)

Interview for AfterBuzz & new song "Dear Lover"

5. července 2014 v 13:00 | blair. |  Public Events & Appearances videos
Malese navštívila v červnu rádio AfterBuzz, kde poskytla opravdu dlouhý rozhovor. Navíc se také živě konala premiéra jejího nového songu, "Dear Lover", který zpívala v rádiu společně se svým přítelem Austinem Charlesem. Písnička je opravdu nádherná, krásně tam můžete slyšet, že Malese opravdu umí zpívat! Písničku si můžete poslechnout od 18:27. Jinak Malese mluví v rozhovoru o její roli v TVD, ve Star-Crossed, Big Time Rush, dále o jejím dětství, o tom, jak její bratr promoval, o její lásce, idolech a o tom, že by hrozně ráda vyrazila na turné! Já bych byla za turné opravdu ráda. Bylo by mi i celkem jedno, jestli by bylo třeba jen po Americe, protože bych strašně ráda viděla videa z koncertů a všechny fotky!


JUNE 27 - Hotel Cafe Performance

4. července 2014 v 14:38 | blair. |  Photogallery updates

Ano konečně jsme se všichni dočkali:D! Konečně jsem se rozhodla začít přidávat novinky. Toto sice není novinka, ale rozhodně to stojí za přidání a vzhledem k tomu, že se žádné novinky neobjevily, tak jsem si řeka, že pár starých, ale hodně důležitých věcí přidám. 27.června se uskutečnil Malesin koncert v Hotelu Cafe. Vystupovala společně s jejím přítelem Austinem Charlesem a kolegou ze seriálu "Star-Crossed", Titusem Makin Jr. Malese zazpívala sama několik svý písní a také coverů, mezi které patří třeba "All of me" od Johna Legenda. Nakonci zazpívali všichni tři dohromady cover na známou píseň "Blurred Lines". Malese zvolila zajímavé černé šaty a vlasy si zčesala na jednu stranu. Fotografie zveřejnila na svém flickr účtě fanynka, která se koncertu zúčastnila. Níže jsem vám poskytla 35 fotek, dále video, které upotávalo na celou akci a 2 videa z YT. ZDE se můžete podívat na flickr fanynky, která zveřejnila spoustu dalších videí a v lepší kvalitě! Malese byla opět úžasná, její zpěv je prostě dokonalý!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery link > Public Appearances > 2014 > JUNE 27 - Hotel Cafe Performance (35x)

Upoutávka na show:

Videa z Youtube:


Gallery layouts #01

3. července 2014 v 21:20 | blair. |  Past layouts

♦ Od: 23.06.2014
♦ Do: ???
♦ Výrobce: Jacque.Biebs♥
♦ Fotky: Photoshoot n.01 (2013)

Tak a ještě přidávám náhled layoutu na galerii! Tento layout je na galerii popravdě nastaven už opravdu dlouho, ale jsem ráda, že jsem to měla dřív než na blogu, protože se s tím teď nemusím zabývat :D. Tento layout vytvořila úžasná grafička blogu MisfitsArt, za který opravdu děkuji! Naprosto se povedl a vím, že to bylo trošku problémové taky, ale i tak se moc povedl!:) Určitě na galerii bude dlouho, tam rozhodně nemám v plánu měnit layouty nějak často.

Blog layouts #01

3. července 2014 v 18:57 | blair. |  Past layouts

♦ Od: 23.06.2014
♦ Do: ???
♦ Výrobce: Zee

První layout tohoto blogu. Ano trvalo to opravdu dlouho, než se dokončitl a celkově, než se dokončilo menu atd. Ale přeci jenom bych řekla, že to za to čekání stálo. Já jsem si alespoň od blogu odpočinula, nabrala energii na přidávání a zase se na to těším o mnohem víc! Tento layout je opravdu hodně pestrý, co se týče barev, ale mně to popravdě vůbec nevadí! Je léto a já jsem opravdu ráda, že se tam vešly jak studené tak teplé barvy! Moc se mi líbí, stejně jako menu. Za obrázky v něm děkuji Em.:) A za layout taktéž děkuji Zee. Jak se líbí vám?

PS: Od zítřka už čekejte na blogu novinky! Ano je tomu tak, zítra přidám novinky a pokud ne novinky, tak se aspoň pokusím dopřidat nějaké zajímavosti, co byste měli vědět!