Červen 2014

Welcome to MaleseJow.blog.cz!

25. června 2014 v 18:42 | blair. |  MaleseJow.blog.cz

Ahoj všichni! Tímto článkem bych vás officiálně chtěla přivítat na mém blogu MaleseJow.blog.cz. Mě jako adminku můžete znát z celkem populárního blogu SelenaFanatics.blog.cz. Bohužel kvůli nedostatku času a spoustě novinkám Seleny jsem to nestíhala. Teď jsem měla od blogu pauzu a snažila se makat na tomto a myslím si, že je už na čase, abych to tu otevřela a vy jste se mohli dozvědět novinky o herečce, zpěvačce a textařce Malese Jow. Malese sice není tak známá, ale právě proto o ní mám blog! Zaslouží si pozornost všech z vás! Jinak o Malese zatím žádný jiný blog není a pokud ano, tak jsou neaktivní. Jsem ráda, že mohu být zatím jediná, kdo novinky bere a přidává:)! Děkuji moc všem za vaše návštěvy, komentáře a zapojování do všech článků. Jinak ještě není hotové menu, ale to dodělám během příštích pár dní a do konce týdne už bude blog kompletně hotov! Mezitím se můžete zapojovat do různých článků, na které budete mít dole odkaz.


Presumed Dead in Paradise

25. června 2014 v 18:37 | blair.
♦ Photogallery ♦ Trailer ♦ Download ♦

Role: Madison Ashland
Rok: 2014

Madison je vzpurný teenager, který strávil většinu svého života stěhováním se z jedné internátní školy do druhé. Její otec, Jordan Ashland zemřel když byla malá a nechal jí s Patricií, nevlastní matkou, kterou sotva zná. S Patricií si ale udržuje vztah spíše na dálku, takže když se Patricia náhodně ukáže a pozve ji na výlet do St. Isabel (ostrov, který Madison navštěvovala s otcem), přijde jí to jako úplné překvapení. Jednou Madison potkala na ostrově Blaka, místního průvodce. Blake plánuje exkurzi na pádlech a bere Madison s sebou do odlehlé části ostrova. Na moři dostane Madison záchvat paniky (nebo to tak aspoň vypadá), spadne a utopí se. Jako zázrakem Madison utrpení přežije a nějak se dostane pryč ze vzdálené džungle zpátky do střediska. Jakmile dorazí uvidí Blaka a Patricii společně a je naprosto překvapena. Když začne Madison hledat odpovědi, zjistí, že tato dovolená není taková, jak vypadá a že je ve skutečnosti zapletena do temného spiknutí, které se týká jejího otce.

Photo of the month - August 2014

23. června 2014 v 16:23 | blair. |  Photo of the month
Je tu první hlasování o fotku měsíce. Jistě tuhle anketu všichni znáte, takže budu ráda, pokud rozhodnete, která fotka je nejlepší. Vybrala jsem fotografie ze staršího photoshootu Malese, který pochází z roku 2012. Pokud už jste si vybrali svého favorita tak můžete hlasovat v anketě (fotografie jdou za sebou: od shora, levo, pravo, levo, pravo).


Wanna be affiliates?

23. června 2014 v 14:46 | blair. |  Affiliates

WANNA BE AFFILIATES?

Chcete se spřátelit s touto stránkou? Zajímá vás Malese, nebo se vám líbí tento blog a rádi byste sem chodili jako spřátelené blogy? V tomto článku se dočtete pravidla a také zápis, který můžete vyplnit, pokud vás od toho pravidla neodradí. Zapsaným dávám vědět nejpozději týden po zapsání a někdy i později, podle času.

PRAVIDLA:
♦ Nebudeš psát komentáře typu "Obíhám", "Super".
♦ Musíš vědět, kdo Malese vůbec je, aby u všech článků nebylo pořád to samé, protože jí neznáš.
♦ Nebudeš urážet tento blog, grafiku ani nic co je společného s tímto blogem.
♦ Beru grafické a fansite blogy, ale pokud máš nějaký deníčkovský a bude se mi líbit, mohu udělat vyjjímku.

KOMENTÁŘ:
♦ Přezdívka
♦ Adresa tvého blogu/webu
♦ Zaměření tvého blogu
♦ Proč chceš spřátelit?
♦ (Nepovinné) Kontakt

Are you a fan of Malese?

23. června 2014 v 14:23 | blair. |  Fanclub

ARE YOU A FAN OF MALESE?

Jsi fanoušek talentované herečky, zpěvačky a textařky Malese Jow? Pak neváhej a zapiš se do fanclubu na tomto blogu! Stačí vyplnit jen pár otázek a už budeš patři mezi fanoušky na tomto blogu.

KOMENTÁŘ:
♦ Přezdívka
♦ Adresa tvégo blogu/webu
♦ Co se ti líbí na Malese?
♦ Odkud Malese znáš?