Characters from Star-Crossed

3. května 2014 v 22:29 | blair.

Jméno: Emery
Herečka: Aimee Teegarden
Postavení: Hlavní lidská podstava

Emery je lidká mladá teenagerka, která strávila nějaký čas v nemocnici, ale po jejím vyléčení se vrací zpátky na střední školu. V tu samou dobu se vrací do školy i kluk, Roman, atrian, kterému Emery kdysi pomohla. Emery se do Romana zamiluje a tak začíná bojovat za práva atrianů a jejich lásku.

Jméno: Roman
Herec: Matt Lanter
Postavení: Hlavní atrian

Roman je mladý mimozemšťan, který, společně s dalšími, jako malý přistál na Zemi a od té doby tu v sektorech přežívají. Romanovi zachránila jako malému Emery život, jenže poté se jejich cesty rozdělili. Roman a další teenageři byli přiřazeni do místní střední školy a tak se s Emery potkává znovu. Roman se snaží bojovat za práva atrianů a také za svoji lásku k Emery, i když ví, že to bude těžké.

Jméno: Julia
Herečka: Malese Jow
Postavení: Člověk, nejlepší kamarádka Emery

Julia je dívka, která trpěla vážným onemocněním, které mohlo vyléčit jen kouzlo. A tak se stalo. Roman potají pomohl Julii se uzdravit a to pomocí zázračné rostliny Cyper, kterou v utajení pěstuje. Julia bude nadále skrývat s Romanem nějaké tajemství. Bude to právě o jejím zázračném uzdravení, nebo snad něco ještě mocnějšího? V druhé půlce série se navíc Julie sblíží s Ericem a vzníká mezi nimi zajímavé pouto.

Jméno: Drake
Herec: Greg Finley
Postavení: Atrian, jeden z nových studentů

Drake je atrian, kterému se zabydlování na Zemi a v sektorech vůbec nelíbí. Má pokr toho, jak musí vzdávat holt lidským zvykům a chování. Proto se připojuje do skupiny Tragů, kteří se snaží o ovládnutí Země a obrátit vše tak ve svůj prospěch. Ale že by neměl nic společného s lidskou rasou? To se říct nedá, protože mezi ním a Taylor něco zvláštního bude.

Jméno: Grayson
Herec: Grey Damon
Postavení: Člověk, kluk který je zamilovaný do Emery

Grayson je obyčejný teenager, který je zamilovaný do Emery. Snaží se s ní nějak spojit i když ví, že má jisté city pro Romana. Grayson působí navenek jako normální kluk, kterému atriani vadit nebudou a smíří se s nimi, ale opak je pravdou. Grayson měl bratra, který zemřel při přistání mimozemšťanů na Zemi a proto se zřejmě chce pomstít. V utajení se připojil do Red Hawks, kteří chtějí atriany zničit.

Jméno: Sophia
Herečka: Brina Palencia
Postavení: Atrianka, sestra Romana

Sophie je mladší sestra Romana, který se o ni stará a opatruje ji. Sophie je přátelská, milá dívka, která vzala chození na střední školu jako příležitost, jak se spřátelit s ostatními a dokázat jim, že atriani jsou normální. Snaží se k nim co nejvíce přiblížit a snaží se na nich vidět vždy jen to dobré.

Jméno: Taylor
Herečka: Natalie Hall
Postavení: Člověk, středoškolská "královna"

Taylor je dívka, která nesmí chybět na žádné škole. Je krásná, má sebevědomí a drzost jí taky nechybí. Zkrátka obyčejná středoškolská diva. Po příchodu atrianů se jim snaží dát šanci a bere je celkem normálně. Začíná se jí ale zamlouvat jeden z atrianů, Drake a zjistí, že ji něčím přitahuje.

Jméno: Teri
Herečka: Chelsea Gilligan
Postavení: Atrian, jedna z nových studentek

Teri je tvrdá dívka, která rozhodně nehodlá navazovat s lidmi nějaký kontakt. Vůbec jim nevěří. Její rodina doufá, že ovládnou Zemi a obrátí vše ve svůj prospěch. Její matka je vůdkyně Tragů. Teri se musí tedy rozhodnout, jestli bude na straně Romana a začne s lidmi vycházet nebo se přidá k Tragům a její rodině.

Jméno: Lukas
Herec: Titus Makin Jr.
Postavení: Člověk, kamarád Emery

Lukas je obyčejný teenager, který se v seriálu tak moc neobjevuje a jeho postava není nějak důležitá. Je to dobrý kamarád Emery, který se jí ujme po jejím nástupu do školy. Atrianům dává naději a nemá proti nim nic osobního.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama