Biography

1. května 2014 v 13:25 | blair. |  Biography
Malese Jow (Pravým jménem Elizabeth Malese Jow) je známá americká herečka, zpěvačka a textařka. Narodila se 18.února roku 1991 v Americe ve městě Tulsa v Oklahomě. Ve svých devíti letech se přestěhovala do Kalifornie, společně s matkou a sourozenci. Malese má mladší sestru a dva mladší bratry.

Malese začala s hereckou kariérou brzy, ale seriál "Unfabulous", který se vysílal na Nickelodeonu byl až ten, díky kterému se proslavila. Malese si dále zahrála ve známých Disney seriálech jako "Kouzelníci z Waverly Place" nebo "Hannah Montana". Malese se objevila ale také v jedné epizodě dalšího seriálu od Nickelodeonu a to "iCarly", kde si zahrála Carly číslo 2. Dále se objevila v seriálech jako "The Secret Life of american Teenagers".

Další zlomovou rolí v Malesině kariéře byl slavný seriál "The Vampire Diaries" kde si zahrála upírku Annu, která se snažila osvobodit svoji matku. Malese se objevila v 1 sérii a poté se znovu vrátila ve 3. Mezi další její filmy patří například film "You're So Cupid!", "The Social Network" a nejnovější "Plastics". Malese se také objevila i v jedné epizodě slavného seriálu "Zoufalé Manželky". Na Nickelodeonu ale Malese později dále pokračovala a to v seriálu "Big Time Rush", kde si zahrála budoucí popovou hvězdu showbyznysu Lucy Stone. Malese se objevila ve druhé, třetí i poslední, čtvrté sérii tohoto seriálu.

Momentálně se objevuje v novém seriálu stanice CW, "Star-Crossed". Malese hraje dívku Juliu ,která je přítelkyně hlavní postavy, Emery a trpí vážným onemocněním a jediné co jí dokáže zachránit mimozemšťan a jejich cyper.

Malese se ale nevěnuje jen herectví, dále také zpěvu. Sama už vydala několik písní, ale k samotnému albu se ještě nedostala. Už vystupovala několikrát i před veřejností například v létě v roce 2013, kdy měla koncert v jednom Hotelu. Malese se objevila i ve videoklipu skupiny All Time Low. Malese se ale určitě chystá na vlastní sólové album, které snad výjde co nejdříve.

» Za potřebné informace děkuji Wikipedii
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama