About Star-Crossed

3. května 2014 v 22:08 | blair.
Star-Crossed je romantický sci-fi seriál, který je vysílán každé pondělí na stanici CW. Příběh vypráví o lidské a atrianské rase, které se musí naučit vzájemně vedle sebe žít. První série má 13, 40 minutových dílů, které na sebe navazují. Druhá série zatím nebyla potvrzena a podle výsledků sledovanosti není ani jistá.

Když bylo Emery 6 let, vesmírná loď přistála v jejím malém rodném městečku. Lidé si mysleli, že jde o invazi a tak začali útočit. Atriani byli shromážděni v sektoru, jejich území, ve kterém žijí dodnes. Mezi velkým bojem si našel malý 6 letý chlapeček, Roman, cestu do domu k Emery, kde se schoval. Emery mu nabízela pomoc, ale lidská armáda ho našla a postřelila. Příběh se odehrává o deset let později v roce 2024, kde převládá moderní technologie. Emery vyrostla v domění, že Roman je mrtev. Po deseti letech společného života lidí a atrianů se naskytla příležitost pro jejich možnost více se spřátelit a to integrační program. Jeho pointou je poslat několik teenagerských Atrianů do lidské školy a společně se s lidmi spřátelovat a žít s nimi v míru. V první atrianský školní den se potkává Emery s Romanem. Emery Romana nepozná, ale on si ji moc dobře pamatuje. Roman se tedy snaží zachránit svůj atrianský lid a sblížit se s lidskou dívkou Emery, se kterou má stále nějaké pouto, ale moc dobře ví, že to nebude přes všechny rozpory lidí a Atrianů vůbec jednoduché.

Malese si v tomto seriálu zahrála jednu z hlavních postav a to Julii, která je nejlepší kamarádkou Emery. Julie měla rakovinu, ale pomocí záhadné atrianské rostliny, Cyperu, se rychle vyléčila. Teď musí toto tajemství udržet a za žádnou cenu ho nesmí prozradit. Julie se během první série dostane do problémů, ale také se i zamiluje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama